Koncerty w Globus Music Club

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

W styczniu Globus Music Club obchodzi 1. rocznicę intensywnej działalności koncertowej i gastronomicznej.

W trakcie ok. 200 koncertów od 20 stycznia 2022 do teraz wystąpiło kilkadziesiąt zespołów z Krakowa, z Polski i zagranicy, w tym wiele gwiazd, jak Stanisław Sojka, Karen Edwards, Andrzej Sikorowski, Mike del Ferro, Skaldowie, Chuck Frezier, Krzysztof Ścierański, Marek Bałata i inni. Muzyką dominującą w klubie jest jazz, ale można również posłuchać innych stylów oraz poezji śpiewanej. W lipcu po raz pierwszy zagościł w Globusie Summer Jazz Festival Kraków, prezentując 28 koncertów.

W ramach rocznicowego świętowania Globus zaprasza z końcem stycznia na ciekawe koncerty, a wśród nich sensacyjny recital legendarnego pianisty Adama Makowicza (28 stycznia). Będzie to zarazem recital i spotkanie z mistrzem, które poprowadzi współwłaściciel klubu - Witold Wnuk. 20 stycznia zagra znana krakowska grupa Funk de Nite razem z elektryzującym raperem Andym Ninvalle'em, a 27 stycznia – popularny Boba Jazz Band.

Rezerwacje i zakup biletów na Ticketmaster.pl albo w biurze Cracovia Music Agency na ul. Karmelickiej 52/1 w godz. 10-17, tel. 12 357 69 22. 

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<