(R)ewolucje Wenus – wystawa

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 13 stycznia 2023, 18:00 - piątek, 3 marca 2023, 16:00

(R)ewolucje Wenus to seria abstrakcyjnych obrazów wykonanych farbami akrylowymi na płótnie. Wśród kolorowych geometrycznych kształtów i nieregularnych barwnych plam wyłaniają się między innymi kobiece akty.

Każdy z obrazów przedstawia inną cechę – rolę tytułowej Wenus. Kobieta jest tutaj pokazana jako bohaterka dynamiczna, jej zmiany mogą być gwałtowne, stąd Rewolucje. Zmiany mogą następować też latami… Co daje nam efekt Ewolucji.
Wenus i jej różne oblicza zostanie zaprezentowana przez grono wyjątkowych i utalentowanych kobiet, które sprawią, że będzie to naprawdę niezwykły wernisaż!

Żaneta Migo – zamiłowanie do malowania zaczęło się u niej ujawniać już od dziecka i tak już zostało. Swoją pasję mogła rozwijać dzięki licznym kursom rysunku oraz na studiach. W wolnym czasie chętnie czyta, uprawia sporty i chodzi na wystawy malarstwa ze swoimi dziećmi. Stara się zaszczepić w nich od małego miłość do sztuki. Bo sama doskonale wie, jakie to ważne.

Wystawę będzie można oglądać do 3 marca 2023r. w galerii Pałacyku Sokół (kawiarnia) od 8:00 – 16:00.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<