Bez ciebie ja to nie ja

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 27 stycznia 2023, 20:00
Autorski koncert Agnieszki Chrzanowskiej.
Tytuł koncertu jest zarazem tytułem piosenki stanowiącej zapowiedź nowego, dziewiątego albumu Agnieszki, którego premiera planowana jest na rok 2023. Podczas koncertu prezentowane są wybrane utwory z poprzednich albumów: "Nie bój się nic nie robić, "Cały świat płonie", "Tylko dla kobiet", "Ogień olimpijski", "Bez udziału gwiazd" i "Piosenki do mężczyzny" oraz piosenki premierowe. Zostały wybrane tak, by stworzyć dialog przeszłości z teraźniejszością. Często także Artystka prezentuje konkretne utwory ze swojego repertuaru na życzenie widzów.
Ważnym elementem koncertu są rozmowy z publicznością, z których Artystka jest znana od czasu swojego debiutu w Piwnicy pod Baranami, który miał miejsce w roku 1996. Tym razem chce zwrócić uwagę na fakt, że nasze poglądy i widzenie świata zmieniają się wraz z upływem czasu. Sprawdzimy, które wartości okazały się trwałe, które przestały mieć znaczenie, a co pojawiło się jako zupełnie nowe odkrycie. Piosenki są swoistą archiwizacją wspomnień, poglądów i emocji. Koncert "Bez Ciebie ja to nie ja" jest znakomitą okazją to refleksji nad tym, co ma dla nas prawdziwą wartość i znaczenie.
Zagra zespół w składzie:
Przemysław Sokół - flugelhorn, fortepian, bębny ramowe,
Jarosław Meus - gitara akustyczna, buzuki,
Grzegorz Bauer - instrumenty perkusyjne
 
Podczas koncertu odbędzie się licytacja wznowionych albumów Agnieszki i archiwalnych plakatów. Środki zostaną przekazane na pomoc Zwierzakom Fundacji Przyjaciele Konia Petrusa.
 
Po koncercie Artystka zaprasza na symboliczną lampkę wina do Planetarium.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<