States of Mind Festival – edycja świąteczna

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 12 grudnia 2022, 12:00

Już 11 grudnia w Tauron Arena Kraków odbędzie się wyjątkowa edycja targów States of Mind Festiwal promująca slow life, holistyczne podejście do życia i ekologię. Tego dnia przestrzeń wypełnią pozytywne emocje, spokój, balans i unikatowe przedmioty. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich, którzy, choć na chwilę chcą zwolnić, uspokoić myśli i pobyć ze sobą.

“Ta edycja jest wyjątkowa, bo kierowana do wszystkich, którzy w codziennym natłoku obowiązków i gorączkowych przygotowania, chcą wcisnąć pedał hamulca. Przedświąteczna data nie jest przypadkowa, bo to właśnie w grudniu najbardziej zapominamy o sobie. Festiwal States of Mind stworzył więc przestrzeń pełną dobrych emocji, spokoju i pięknych, designerskich przedmiotów często tworzonych w zgodzie z naturą. Po to, by w atmosferze spokoju, wzajemnych rozmów i ciekawych spotkań, zrobić prezent nie tylko bliskim, ale przede wszystkim sobie”  - mówi jedna z założycielek SOM, Magdalena Jabłońska. 

Tego dnia Targom States of Mind towarzyszyć będzie również Festiwal Pura Vida. O podniebienia zwiedzających zadba natomiast Świąteczny Targ, festiwal kulinarny, który zaoferuje nie tylko kuchnię tradycyjną, ale i z różnych zakątków świata. Świąteczną atmosferę dopełni spokojna muzyka.

Ponad sto marek z całej Polski zabierze wszystkich w niezwykły świat rękodzieła, oryginalnej biżuterii, ceramiki, naturalnych kosmetyków, olejków eterycznych, wyselekcjonowanych marek odzieżowych czy świec sojowych. Będzie w czym wybierać i nikt nie wyjdzie niezadowolony.

“Wszystkich, którzy chcą przeżyć ten magiczny czas bardziej w duchu slow-life, zapraszamy na Targi, ale zachęcamy również do śledzenia na naszym instagramie Czułego Kalendarza Adwentowego, który codziennie pomaga doceniać siebie” - dodaje organizatorka Dominika Mróz. 

Targi States of Mind możecie odwiedzić w najbliższą niedzielę od 12:00 do 19:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Mile widziane wejście z pupilem. Szczegóły znajdziecie na profilu @States of Mind Festiwal na Facebooku.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<