Czesław Mozil Solo

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 5 grudnia 2022, 18:30

Unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości w wykonaniu Czesława Mozila.

To charyzmatyczny artysta o polsko-ukraińskich korzeniach, który w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje. W swojej twórczości czerpie z bogatego i międzynardowego doświadczenia, dlatego to świetna okazja do jednoczesnego świętowania Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.
 
Wydarzenie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach projektu IntegrART (Europejski Korpus Solidarności). Dzięki projektowi IntegrART rokrocznie przyjeżdżają do nas wolontariusze z całej Europy, którzy wspólnie z nami pracują, organizują wydarzenia i szerzą swoją kulturę. Spotkacie ich również podczas poniedziałkowego wydarzenia, podczas którego z chęcią podzielą się z Wami informacjami o projekcie.

 

Udostępnij

Więcej

  • www.dworek.eu
  • 554268439865339
  • Bezpłatne wejściówki do odbioru w BUDYNKU GŁÓWNYM (Portiernia) Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki (ul. Papiernicza 2, Kraków) / liczba ograniczona!
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<