Galicyjski Kiermasz Adwentowy

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 1 grudnia 2022 - sobota, 24 grudnia 2022

Do 24 grudnia mieszkańcy miasta i turyści, którzy w tym czasie odwiedzą Kraków mogą skorzystać z oferty Galicyjskiego Kiermaszu Adwentowego. Kiermasz kolejny rok z rzędu zagościł przed Galerią Krakowską na Placu Jana Nowaka Jeziorańskiego.

Tradycyjnie na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego trwa kiermasz, który łączy w sobie propozycje zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych uczestników. Liczne kramy i bogata oferta wystawców pozwoli zaopatrzyć się w świąteczne specjały, spróbować przysmaków kuchni tradycyjnej, ekologicznej i regionalnej. Wizyta na Kiermaszu będzie okazją do skosztowania holenderskich serów i węgierskich wędlin, a także wielu lokalnych polskich specjałów jak oscypki, żurek czy chleb ze smalcem. Na zimowe temperatury z pewnością pomoże gorąca kawa lub słodki hiszpański przysmak – Churros. Nie zabraknie pomysłów na oryginalne świąteczne prezenty dla najbliższych, takich jak: świąteczne swetry, czapki i szaliki, artystyczna srebrna biżuteria, wyjątkowa ceramika, bożonarodzeniowe kartki i ozdoby czy wyroby z czekolady.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<