Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie: Rafał Niemczyk

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 4 grudnia 2022, 10:00

Przechodząc ulicami Krakowa możemy zauważyć wiele ciekawych zjawisk, np. ilość gołębi na rynku, jednak niewiele osób wie, że zanim stada gołębi zaczęły rządzić rynkiem, mieszkały tutaj wiewiórki, w tym jedna bardzo sympatyczna wiewiórka Bogna, przyjaciółka trębacza Macieja, to o niej oraz o Jadwidze usłyszą nasi goście za sprawą Rafała Niemczyka, a wszystko w magicznej scenerii naszej wystawy stałej w podziemiach Pałacu Krzysztofory.

Rafał Niemczyk – autor ekranizowanego zbioru opowiadań, scenarzysta gier komputerowych, recenzent bajek dla dzieci oraz maratończyk. Uchylając rąbka tajemnicy powiemy wam, że za niedługo będzie nas bawić i uczyć za sprawą wydawnictw dla dzieci, gdzie przelewa na papier doświadczenie, jakie zebrał uczestnicząc od lat w spotkaniach i wydarzeniach dla rodzin i dzieci. 

***
„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie” to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Do tej pory w krzysztoforskich wnętrzach gościli m.in. Ewa Wachowicz, Anna Polony, Tomasz Schimscheiner i Anna Szałapak.

  • Miejsce: Pałac Krzysztofory, Sala Baltazara Fontany
  • Prowadzenie: Tomasz Karżewicz, Elżbieta Łapczyńska

***
Rezerwacja miejsc i zakup biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w pałacu Krzysztofory – e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<