Piaskownica

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 27 listopada 2022, 18:00

Dramat o spotkaniu dwojga młodych ludzi, którzy mimo  pragnienia bliskości nie potrafią się porozumieć się, będzie przedstawiony w Pałacyku „Sokół”.
Premiera przedstawienia Teatru Maska ze Skawiny odbyła się w czerwcu na rozpoczęcie XVII Skawińskiego Tygodnia Teatralnego. Autorem sztuki jest Michał Walczak. Napisał ją w jedną noc, by zdążyć ze zgłoszeniem na konkurs dramaturgiczny.
Nocny trud opłacił się. Konkurs wygrał i tym udanym debiutem rozpoczęła się jego kariera dramatopisarza. Mimo iż było to już 21 lat temu, spektakl jest wciąż aktualny. Obrazuje międzyludzkie relacje we współczesnym, zabieganym świecie. Na scenie widzimy 30-latków, którzy dawno powinni już dorosnąć, a emocjonalnie nadal pozostają na poziomie piaskownicy. Jest ona symbolem niedojrzałości bohaterów, dominującego dziecięcego egocentryzmu. Pod płaszczykiem dziecięcych zabaw, buntu i próby zagarniania własnego kawałka świata z piasku, skrywane są trudne relacje dorosłych, poszukujących bliskości.
W spektaklu, wyreżyserowanym przez Andrzeja Morawę zagrają aktorzy Teatru Maska: Matylda Dudziak i Michał Styrylski.
Wstęp wolny
na podstawie bezpłatnych wejściówek, które można zarezerwować od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 pod numerem tel. 12 276 34 64

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<