O Nowym Jorku w zimie i innych wyprawach po USA

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 26 listopada 2022, 18:00

O Nowym Jorku w zimie i innych wyprawach po USA opowie Paweł Jurkiewicz z Gdańska, który od 2015 z pasją tworzy wyprawy w USA pod sztandarami AmericanTrip i Odkryj Amerykę.

Prelegentowi towarzyszyć będzie ekipa przyjaciół, którzy wspierają jego przedsięwzięcia od samego początku. Rok 2022 jest rokiem wyjątkowym dla tej ekipy. Był to wielki powrót po "lockdownie", kiedy to udało imi się zorganizować pionierskie wyprawy dla setek osób spragnionych przygód za oceanem. W Krakowie 7-osobowa grupa podróżników składająca się z osób z wszystkich krańców Polski, zbiera się by podzielić się ze słuchaczami pdróżniczymi radami, anegdotami, perspektywami podróży w Ameryce Północnej, pięknymi widokami miast i natury Ameryki Północnej.

Śnieżyca w Nowym Jorku to wyjątkowe doświadczenie. Miasto, które słynie z pośpiechu, hałasu i chaosu na ulicach nagle wydaje się puste. Zamknięte są sklepy, restauracje, a dworzec Grand Central Terminal wydaje się wymarły. Czy w ogóle warto tu przyjechać o tej porze czy lepiej zaplanować swoją podróż w cieplejszym okresie? Sprawdziliśmy to na własnej skórze i chętnie opowiemy o naszej zimowej wyprawie do tego miasta, które przez niektórych nazywane jest stolicą naszego świata.
(Opis organizatora)

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<