Muzyka zespołu Queen w wykonaniu grupy Queentet

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 3 grudnia 2022, 19:00

Nieśmiertelne przeboje grupy, która przeszła do historii największych osiągnięć rocka zabrzmią w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach.
Skład pięcioosobowej formacji Queentet tworzą muzycy, który od 10 lat lat wykonują piosenki Queen z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. To gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie przy kompozycjach, które na stałe weszły do kanonu muzyki.
Twórcy i muzycy projektu Queen Symfonicznie, którzy od lat przemierzają kraj i zagranicę z repertuarem Freddiego, Briana, Johna i Rogera, postanowili zaprezentować fanom nowe wcielenie – grupę Queentet która zaprezentuje na żywo klasyczne już utwory takie jak Bohemian Rhapsody, We Will Rock You, We Are The Champions, I Want It All, Anoher One Bites The Dust, Radio Gaga, Somebody To Love, Keep Youself Alive, Bicycle Race i wiele innych, w dynamicznych rockowych wersjach.
Sk
ład zespołu tworzą:
Sebastian Machalski
| wokal
Jan Niedźwiecki | gitara basowa, prowadzenie
Darek Wawrzyniak | gitara
Adam Manijak | pianino
Tomasz Wrocławski | perkusja
W tym zestawieniu muzycy wystąpili pod koniec 2018 roku na premierze filmu Bohemian Rhapsody a teraz ruszają w Polskę z koncertami by przypomnieć fanom wspaniały dorobek grupy Queen.

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<