Bal w Operze

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Zgodnie z coroczną tradycją Opera Krakowska serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania ostatniej nocy mijającego roku, a także pierwszych wieczorów nowego roku – już w karnawałowej atmosferze. Tytuł tegorocznego koncertu – Bal w Operze – odnosi się nie tylko do atmosfery, która zapanuje w gmachu przy ul. Lubicz 48, ale też do tradycji popularnych niegdyś balów maskowych. Motyw maski czy przebrania często również gości w librettach popularnych oper i operetek, dlatego aby stworzyć nastrój szampańskiej zabawy, obowiązkowym elementem ubioru każdego z gości stanie się maska karnawałowa. 

Uczestnicy koncertu są więc gorąco proszeni o przyniesienie własnych masek – kupionych lub wykonanych własnoręcznie. W przypadku braku tego elementu przebrania, widzowie zobowiązani zostaną do zakupienia masek przygotowanych przez Operę.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<