[ODWOŁANY] Ofelia: Na przypale albo wcale w Kwadracie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 4 grudnia 2022, 20:00

Koncert odwołany!

W związku z nieprzewidzianymi okolicznościami, które nie są zależne od Artystki i Organizatora, jesteśmy zmuszeni odwołać, w tym roku, koncert Ofelii w Krakowie.
Zakupione bilety można zwracać w miejscu zakupu.
Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności!

Zespół Good Taste Production  

--

Ofelia, czyli Iga Krefft, wyrusza w trasę koncertową promującą wydany na początku września album „8”. Trasa „Na przypale albo wcale” odwiedzi 5 miast – Poznań, Gdańsk, Kraków, Wrocław i Warszawę. Bilety trafią do sprzedaży w czwartek, 15 września o godzinie 12:00 i będą dostępne na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.

Album „8” to osiem utworów, które są zbiorem ośmiu osobowości, ośmiu twarzy i ośmiu historii, z którymi każdy i każda może się utożsamić. Ofelia jest autorką i kompozytorką wszystkich utworów, a do współpracy zaprosiła Kubę Karasia, producenta, który pomógł jej stworzyć popowy i niebanalny muzycznie album. „Już na początkowym etapie pracy nad albumem, założenie było takie, żeby ten materiał sprawdzał się właśnie w relacji z publicznością”, mówi Ofelia. Artystka ma już na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album „Ofelia”.

W lecie artystka zagrała na kilku festiwalach, m.in. podczas Finału Letnich Brzmień na poznańskiej Malcie, gdzie zaprezentowała materiał z najnowszego albumu i miała możliwość sprawdzenia, jak na „Zakochaną w bicie”, „Osiem gwiazd”, „Słony Kiss” czy „Samuraja” reaguje publiczność. „Efekt jest taki, że nie mogę się doczekać, żeby krzyczeć «na przypale albo wcale». Czuję, że przed trasą czeka mnie sporo godzin na siłowni, aby poprawić swoją kondycję, bo nowy materiał jest tak energetyczny, że nie ma chwili na odsapnięcie. Nic tak nie cieszy, jak zderzenie muzyki, nad którą się pracowało ostatnie lata z publicznością, bo ta energia to jakiś kosmos”, dodaje Ofelia.

„Na przypale albo wcale” to klubowa trasa koncertowa, która w listopadzie i grudniu dotrze do Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Warszawy. Bilety trafią do sprzedaży 15 września o godz. 12:00 za pośrednictwem www.eventim.pl/goodtaste.pl i www.ebilet.pl. Organizatorem trasy jest Good Taste Production.

Harmonogram koncertów

  • 19.11 (sob.) – Poznań / Tama
  • 23.11 (śr.) – Gdańsk / Drizzly Grizzly
  • 4.12 (niedz.) – Kraków / Kwadrat
  • 8.12 (czw.) – Wrocław / Stary Klasztor
  • 11.12 (niedz.) – Warszawa / Palladium

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<