Wernisaż Lidii Urbanik i koncert Gąsiorowski/Botor/Huget Trio

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach zaprasza na wernisaż wystawy prac , mieszkanki swojej gminy połączony z koncertem jazzowym.

Lidia Urbanik  zakończyła edukację plastyczną w szkole podstawowej. Wybrała sport – koszykówkę. Marzenie o liceum plastycznym poszło w zapomnienie. Wszystko odżyło, gdy wraz z mężem została zaproszona przez przyjaciół do Toskanii na warsztaty malarskie połączone z odkrywaniem piękna Włoch oraz talentu i bezcennych dzieł włoskich artystów.
Malując zbudowała odskocznię od codzienności i szarości dnia. Znalazła pasję, która daje wytchnienie, pozwala na ucieczkę do magicznego świata.
Nauczyła się zaczynać wszystko od ciepłych kolorów.
W ramach wydarzenia zaplanowany jest również koncert Gąsiorowski/Botor/Huget Trio, czyli:
Filip Gąsiorowski – piano
Filip Botor – kontrabas
Tymoteusz Huget – perkusja
Trio złożone jest ze studentów wydziałów jazzowych Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Akademii Muzycznej w Katowicach. Aktywnie działają na  krakowskiej oraz katowickiej scenie muzycznej, są uczestnikami wielu koncertów, konkursów, warsztatów, nagrań oraz członkami zespołów o różnej stylistyce.
Podczas niedzielnego wernisażu zaprezentują utwory jazzowe oraz standardy we własnych aranżacjach.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – na podstawie zapisów w biurze CKiP lub telefonicznie (tel. 535 029 009).
Wystawę będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.30 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<