Na wyspie Ekonolulu

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 10 października 2022, 17:30

Wyspa Ekonolulu. Życie płynie tam pięknie i czysto. Nikt nie śmieci, nikt nie marnuje, nikt nie niszczy przyrody.
Gdzie jest taka wyspa? Odpowiedź już 10 października w skawińskim Pałacyku „Sokół” podczas pierwszego spektaklu z cyklu „Teatr Dzieciom”. Na przedstawienie w wykonaniu Teatru Kultureska zaprasza Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.
Podobno jest gdzieś ekologiczna wyspa - Ekonolulu, gdzie powietrze jest czyste, wszyscy segregują odpady i żyją zgodnie z zasadą zero waste. Po malowniczych drogach jeżdżą elektryczne samochody, a mieszkańcy wylegują się na plaży. Widzowie ruszą w podróż z trzema bocianami – marzycielami: Bolkiem, Bożenką i Basią, którzy pragną odnaleźć tę wyspę! A niesamowite odkrycie, którego dokonuje Bociek Bolek ma szansę spełnić ich największe marzenia. Czy uda im się dotrzeć do wymarzonego Ekonolulu? Jakie przygody czekają ich po drodze? Odpowiedź znajdzie się podczas zabawy pełnej dobrego humoru i pięknej muzyki.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<