Unsound Bubbles: An All Night Trip With Jigoku

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 9 października 2022, 00:01

Z okazji 20. edycji festiwaluorganizatorzy poprosili brytyjski duet Jigoku, by powrócił na Unsound i przygotował dla nas jeden ze swoich legendarnych całonocnych maratonów filmowych.

Ten program to, jak mówią jego twórcy, Lovely Jon oraz Cherrystones: „zestaw dziwacznych, wyszukanych długich i krótkich metraży, które sprawią, że wpadniecie w osłupienie, a wasze gałki oczne stopnieją. Przed wami ponadczasowa, szalona kinowa bańka. Szansa na ucieczkę przed <<prawdziwym światem>>”.

W programie znalazły się perełki z przeszłości, w tym: kanadyjska animacja pt. „Głód” (reż. Peter Foldes, 1974), „Hu-Man”, francuska odurzająca opowieść o podróży w czasie (reż. Jérôme Laperrousaz, 1975), horror „The Erotic Circus” (reż. Henri Pachard, 1969), wczesny krótki metraż Briana de Palmy „Woton’s Wake” (1963) oraz totalnie odjechany, niskobudżetowy „Split” (reż. Chris Shaw, 1989), który według duetu Jigoku miał ogromny film na serię filmów „Matrix”.

Wszystkie filmy będą prezentowane po angielsku lub z angielskimi napisami.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<