Fusion – wystawa prac Katarzyny Palety

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Barwne, oryginalne i zmysłowe prace, klimat kobiecości, lekkości i gracji... Dzieła Katarzyny Palety, które będą prezentowane na wystawie pochodzą z cyklu „Fusion”.
Jak mówi artystka: „Te obrazy, to wynik połączenia dwóch całkowicie odmiennych technik. Akrylowy pouring, który powstaje całkowicie przypadkowo, jako pozorny chaos kształtów i kolorów, tworząc niesamowite struktury, przywodzące na myśl organiczny mikrokosmos. Ja wydobywam z nich duszę” ubierając je w kobiece piękno, emocje i uczucia”.
Na wernisaż Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza 7 października o godz. 18.00. Wystawę będzie można zwiedzać do 30 listopada w galerii Pałacyku „Sokół” (kawiarnia Tuczytam) w godzinach otwarcia kawiarni (pon.-pt. 14.00-22.00, sob. 11.00-22.00, niedz. 11.00-21.00).

Katarzyna Paleta – Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu. Tworzy animacje, grafiki, motywy malarskie dla krakowskich firm. Projektuje i wykonuje ilustracje do książek dla dzieci, bajek, legend polskich, podręczników. Tworzy również animacje do edukacyjnych programów komputerowych dla wydawnictw. Pracowała jako konserwator elementów zabytkowego ołtarza w Trzemeśni. Malarstwem sztalugowym zajmuje się od 20 lat – głównie olejnym, akwarelą, malowaniem na szkle. Lubi nowe wyzwania, poznawanie różnych technik malarskich, fotografię i projektowanie graficzne.

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<