Avatar ponownie na ekranach Kina Pod Baranami!

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 23 września 2022 - czwartek, 6 października 2022

W oczekiwaniu na grudniową premierę filmu „Avatar: Istota wody”, do Kina Pod Baranami powraca pierwsza część sagi o planecie Pandora. Wyróżniony trzema Oscarami "Avatar" z 2009 roku, do dziś pozostaje najbardziej kasowym filmem w historii kina.

Po trzynastu latach widzowie mogą znów przenieść się do roku 2154, na niezwykłą planetę Pandora, na którą łakomie spoglądają marzące o wielkich zyskach ziemskie korporacje.

Zrealizowany w 2009 roku "Avatar" imponował rozmachem wizji i nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi, w tym znacznie udoskonaloną metodą przechwytywania ruchu (motion capture). Pozaziemski świat został wykreowany od podstaw, z niezwykłą dbałością o detale. Wszyscy aktorzy przeszli profesjonalne szkolenie obejmujące naukę łucznictwa, jazdy konnej, używania broni palnej i walki wręcz oraz nauczyli się mówić w (stworzonym specjalnie na potrzeby filmu) języku Na'vi.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in.: Sam Worthington, Zoe Saldaña, Stephen Lang, Michelle Rodriguez i Sigourney Weaver.

 

 

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Kino Pod Baranami
Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<