Royal Lviv Ballet: Jezioro łabędzie

Spektakle taneczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 4 lutego 2023, 19:00

Największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada nam o prawdach uniwersalnych: ludzkich namiętnościach, walce dobra ze złem, zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z niezwykłą muzyką Piotra Czajkowskiego skomponowaną do libretta Władimira Biegiczewa i Wasilija Gelcera wprowadzą widzów w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

Czy miłość wygra ze złem i nadprzyrodzonymi mocami? Czy walka o marzenia ma sens? Czy dążenie do celu jest ważniejsze niż jego osiągnięcie? Na te pytania odpowiada sobie widownia przeniesiona w baśniowy świat, mający zaskakująco wiele wspólnego z tym, w którym żyjemy.

Zespół Royal Lviv Ballet złożony z najwybitniejszych artystów Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu, współpracujący z artystami teatrów: Bolszok, Sankt Petersburg oraz Narodowego Teatru Kijowskiego.

Spektakl przełożony z 11.12.2022 r.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<