Kod Mistrzów: Grzegorz Wasowski

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 4 października 2022, 18:00

Grzegorz Wasowski - piórotechnik, jak lubi o sobie mawiać.

Dziennikarz muzyczny (niektóre audycje radiowe: Baw się razem z nami, Lista przebojów dla Oldboyów, Tanie Granie, Frajdofon – aktualnie w RDC), pomysłodawca i wydawca Radiomanna, autor i odtwórca tekstów satyrycznych (m.in. Nie tylko dla orłów, Za chwilę dalszy ciąg programu, Komiczny Odcinek Cykliczny czyli KOC, Komiczna Audycja Cykliczna czyli KAC).

Mistrz zagadek (Zagadkowa niedziela, Zagadkomat w Świerszczyku), autor znakomitych tekstów piosenek (m.in. Blues to zawsze blues jest, Dzień dobry Mr. Blues, Marmolada na księżycu), jeden z T-Raperów Znad Wisły (autor m.in. PKP, czyli Pocztu Królów Polskich, PKS, czyli Przeglądu Książek Szkolnych, MPT, czyli Małego Przewodnika Tanecznego). Znakomity Garfield (głos) w serii rysunkowych dobranocek w TVP.

Autor wielu tekstów (także jeszcze) niewydanych. Umysł nieokiełznany. Samouk.

Kolekcjoner szalony – zbiera książki, płyty, DVD – wszystko, co dobre – jak mawia. Fan sportów wszelakich.

Niestrudzenie i walecznie dba o spuściznę Jerzego Wasowskiego, doprowadzając do ukazywania się CD, DVD oraz książek i nut z twórczością Taty.

Spotkanie poprowadzi Monika Wasowska.

 

Udostępnij

Więcej

  • Bilety na spotkanie (w cenie 1 zł) dostępne w kasie Teatru od 27 września (wtorek), od godz. 14. Jedna osoba może kupić nie więcej niż 2 bilety. Nie obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<