Adam Nowak i Akustyk Amigos w Teatrze Variete

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 6 października 2022, 19:00

Adam Nowak i Akustyk Amigos to muzyczna podróż zainspirowana połączeniem doświadczeń i dokonań trzech wytrawnych muzyków: Adama Nowaka (Raz Dwa Trzy), Karima Martusewicza (Voo Voo) i Jarka Trelińskiego (Raz Dwa Trzy). Artyści zaprezentują swój autorski projekt w ramach cyklu Koncertowa jesień w VARIETE.

Koncerty Adam Nowak i Akustyk Amigos to bliskie spotkania z publicznością, pozbawione sztywnych ram i pełne improwizacji. Na wydanej w 2020 roku płycie Pół płyty znalazł się całkowicie autorski repertuar, a na koncertach można spodziewać się również kompozycji wybitnych polskich autorów – Marka Grechuty, Wojciecha Młynarskiego, czy Zbigniewa Herberta.

Adam Nowak – gitarzysta, autor tekstów, wokalista i lider zespołu Raz Dwa Trzy. Laureat dwóch złotych i pięciu platynowych płyt, a także siedmiu Fryderyków – m.in. w kategoriach „album roku”, „piosenka roku” i „autor roku”. W 2005 roku otrzymał nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości.

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW w cenie 55 PLN potrwa do 5 października. W dniu koncertu bilety będzie można nabyć w cenie 75 PLN.

Bilety do nabycia w kasie Teatru przy ul. Grzegórzeckiej 71 oraz na stronie www.teatrvariete.pl.

Do zobaczenia w VARIETE!

Źrodło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<