Wieczór komediowo-literacki Impro KRK

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 1 października 2022, 19:00

Po raz kolejny księgarnia De Revolutionibus Books&Cafe zaprasza na wydarzenie łączące świat literatury i teatru. Tym razem w roli głównej wystąpi reportaż.

Na czym polega Impro Literackie? Założenie jest takie, że zarówno aktorzy, jak i widzowie bawią się literaturą. Mateusz Pakuła – dramaturg wybiera i opracowuję dzieło, a aktorzy zespołu Impro KRK, nie znając jego treści, reagują na podrzucane im przez publiczność i Pakułę frazy, hasła czy tematy.  Po zakończeniu Impro odbędzie się rozmowa z autorem książki, którą poprowadzi Mateusz Pakuła.

Sezon jesienny
W październiku na warsztat Impro KRK weźmie książkę Jakuba Sieczki, Pogo wyd. Dowody na Istnienie

Jakub Sieczko jest lekarzem, specjalistą anestezjologiem na oddziale intensywnej terapii. Przez sześć lat pracował w stołecznym pogotowiu ratunkowym. To osiem tysięcy godzin na dyżurach, tysiące twarzy, setki tragedii – raczej nie tych z pierwszych stron gazet. Kilka spektakularnych sukcesów i żadnego cudu, bo siły nadprzyrodzone mają na warszawskim Grochowie wolne. Ludzie jeżdżący karetką i nazywani czasem bogami – wcale nimi nie są. Próbują przetrwać w pogotowiu, nie popaść w obojętność lub samodestrukcję. Nie każdemu się to udaje.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<