20. Krakowski Festiwal Górski

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Eksplorujesz? Eksperymentujesz? Szusujesz? Podróżujesz? Mamy dobre wieści! Przed nami prawdziwe święto ludzi gór i wszystkich tych, których łączy ciekawość świata i zamiłowanie do przekraczania granic.

W grudniu 2022 Krakowski Festiwal Górski powróci po raz 20! Będzie to jubileuszowa edycja festiwalu. To unikalne wydarzenie łączące kulturalne, sportowe i turystyczne aspekty gór ponownie przyciągnie do Krakowa rzesze entuzjastów górskich historii. Nadchodząca edycja będzie zrealizowana w formule hybrydowej - tradycyjne wydarzenia z udziałem publiczności będą wzmocnione przez formułę online (która świetnie się sprawdziła w poprzednich edycjach festiwalu). KFG po raz kolejny zagości w Centrum Kongresowym ICE Kraków w dniach 10-11 grudnia. Równocześnie przez ponad miesiąc, od 10 grudnia do 15 stycznia 2023, dostępna będzie platforma online playkrakow.com.

W tym roku do Krakowa zawitają m.in. Hans Kammerlander, Stefan Glowacz, Melissa La Neve, Michaił Fomin, Nikita Bałabanow. Nie zabraknie spotkań ze świetnymi polskimi alpinistami i wspinaczami. Do tego ponad 30 filmów z całego świata - rywalizacja o Grand Prix KFG zapowiada się fascynująco. KFG to również spotkania z literaturą, solidna porcja szkoleniowej wiedzy i last but not least - kiermasz sprzętu i odzieży outdoorowej. Tydzień przez KFG zapraszamy na zawody w krakowskim Bronxie.

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<