20. Krakowski Festiwal Górski

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 10 grudnia 2022 - niedziela, 11 grudnia 2022

Eksplorujesz? Eksperymentujesz? Szusujesz? Podróżujesz? Mamy dobre wieści! Przed nami prawdziwe święto ludzi gór i wszystkich tych, których łączy ciekawość świata i zamiłowanie do przekraczania granic.

W grudniu 2022 Krakowski Festiwal Górski powróci po raz 20! Będzie to jubileuszowa edycja festiwalu. To unikalne wydarzenie łączące kulturalne, sportowe i turystyczne aspekty gór ponownie przyciągnie do Krakowa rzesze entuzjastów górskich historii. Nadchodząca edycja będzie zrealizowana w formule hybrydowej - tradycyjne wydarzenia z udziałem publiczności będą wzmocnione przez formułę online (która świetnie się sprawdziła w poprzednich edycjach festiwalu). KFG po raz kolejny zagości w Centrum Kongresowym ICE Kraków w dniach 10-11 grudnia. Równocześnie przez ponad miesiąc, od 10 grudnia 2022 roku do 15 stycznia 2023, dostępna będzie platforma online playkrakow.com.

W tym roku do Krakowa zawitają m.in. Hans Kammerlander, Stefan Glowacz, Melissa La Neve, Michaił Fomin, Nikita Bałabanow. Nie zabraknie spotkań ze świetnymi polskimi alpinistami i wspinaczami. Do tego ponad 30 filmów z całego świata - rywalizacja o Grand Prix KFG zapowiada się fascynująco. KFG to również spotkania z literaturą, solidna porcja szkoleniowej wiedzy i – last but not least - kiermasz sprzętu i odzieży outdoorowej. A tydzień przed KFG odbędą się zawody w krakowskim Bronxie.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<