Orientalne Pląsy w Shuvarach: Raidho, Orion Orient, Virtual Geisha

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 6 sierpnia 2022, 22:00

Podczas eventu JOGA WEEKEND z PRo PRZESTRZEŃ ROZWOJU w SHUVARACH zapraszamy również na nocną część - podróż w hipnotyzujących dźwiękach. Czeka nas magiczna noc, magicznych uniesień oraz hipnotyzujących brzmień połączonych z etnicznymi elementami z całego świata! Lepszego line up'u nie mogliśmy sobie wymarzyć.

RAIDHO (Sol Selectas, Bar25 Music)
Nazwa projektu muzycznego, założonego przez Simon Mattson - jednego ze znanych już obecnie na polskiej scenie elektronicznej artystów.

RAIDHO to połączenie nowoczesnej muzyki elektronicznej z elementami etnicznymi i folkowymi z różnych zakątków świata, a w tym z Polski. Projekt rozpoczął się pod koniec 2017 roku i już znalazł się w TOP50 najlepiej sprzedających się artystów na całym świecie w międzynarodowym sklepie Beatport, w kategorii Electronica / Downtempo.

Wydał ponad 14 utworów w Iboga Records, Otake Records, amerykańskich wytwórniach Sol Selectas Records, Pipe & Pochet lub niemieckich: Acker Records, 3000Grad i Bar25 Music. Nazwa tej ostatniej pochodzi od legendarnego berlińskiego klubu Bar25. Wszystkie dotychczas wydane oryginalne utwory znalazły się na listach bestsellerów TOP40 w gatunku Electronica / Downtempo na Beatport (w tym dwa razy w TOP10) i otrzymały ogromne wsparcie z całego świata, w tym takich nazwisk jak Acid Pauli, Audiofly, Sabo, Lee Burridge, Behrouz, Oliver Koletzki, Blond: Ish, Be Svendsen, SIS, Kora (CA), Just Emma, Britta Arnold i wielu innych. W jego dyskografii można również znaleźć remiksy dla tak dobrych nazwisk jak Gab Rhome, Zuma Dionys, Kermesse czy Rapossa.

ORION ORIENT
Orion Orient to głęboka podróż duetu producencko/dj'skiego w świat orientalnej elektroniki. Sinusoidalna fala tempa i nastroju, otwarta na różne gatunki muzyczne gdzie podczas setów wszystko przyspiesza wraz z biciem serca; od downtempo 80bpm, po organic house 125bpm<3

Współtworzą również cykl imprez Electronica Esoterica oraz prowadzą cykliczną audycję MIRAGE w OFF Radio Kraków, gdzie co tydzień w środy o 21, prezentują artystów oraz utwory, które uwielbiają.

VIRTUAL GEISHA (Electronica Esoterica)
Nocami kręci rzadkimi rave'owymi winylami z lat 90. to tu, to tam. Raz na miesiąc robi KAOS jako rezydentka w klubie Prozak 2.0. W dzień wzbudza kosmiczne wibracje shanti, grając organic house i downtempo w kolektywie Electronica Esoterica. Prezenterka jazzowa audycji Midnightly w Radio Kapitał. Od czasu do czasu zajmuje się dźwiękiem w teatrze. DJ-ka, kolekcjonerka płyt, producentka, rezydentka klubu Prozak 2.0.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<