Feeria w Alchemii

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 13 sierpnia 2022, 22:00

Feeria to kolektyw didżejski, który tworzą Człowiek Bakłażan i Dj Falafel. Na swoich imprezach prezentują muzykę taneczną o wyraźnie etnicznym zabarwieniu - orientalne downtempo, arabskie disco czy afrykańskie house’y.

Człowiek Bakłażan - dj od kilku lat rezydujący w Krakowie związany na stałe z kolektywem SZOK. Można go posłuchać w kameralnych krakowskich piwnicach takich jak Alchemia czy Święta Krowa, regularnie grywa też np. w P23.
Niezależnie co aktualnie gra, miksuje cierpliwie i spójnie, nie znosi efekciarstwa w jego setach najważniejszy jest flow, a muzyka musi „płynąć”.

Dj Falafel - znany także jako Kfjatek, to krakowski DJ i promotor, kolekcjoner czarnych płyt, współpracujący z wieloma kultowych miejsc oraz autor ambitnych audycji radiowych i cykli imprez. Pod nowym pseudonimem promuje nieeuropocentryczne brzmienia, skupiając się przede wszystkim na dźwiękach Bliskiego Wschodu, kontynentu afrykańskiego, czy Ameryki Południowej.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<