Tak Brzmi Miasto 2022: Festiwale

Festiwale muzyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 12 listopada 2022 - niedziela, 13 listopada 2022

Colors of Ostrava, Męskie Granie, OFF Festival, Exit Festival, BUSH, Wrosound, Spike, Soundedit, Taksirat i wiele innych - przedstawiciele polskich i europejskich festiwali zbiorą się w listopadzie Krakowie, aby ożywić branżę koncertową… nie tylko rozmowami.

Tegoroczna edycja konferencji i festiwalu nowej branży muzycznej Tak Brzmi Miasto odbędzie się pod hasłem „Festiwale”. Panele dyskusyjne, wykłady, warsztaty oraz konferencyjny showcase na dwa dni rozgrzeją muzyczny Kraków, zbierając w jednym miejscu agentów koncertowych, promotorów, menedżerów, dziennikarzy, producentów, realizatorów dźwięku oraz samych muzyków i artystów. A ponad wszystkim - giełda festiwali i okazja do poznania organizatorów najbardziej liczących się i najciekawszych wydarzeń w Europie.

Wierzymy, że to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich, którzy myślą o graniu live albo chcą rozwinąć karierę koncertową swojego zespołu.

#Kiedy?

Zapraszamy Cię do Krakowa, do Teatru Nowego Proxima, 12-13 listopada. Więcej informacji na temat konferencji, showcase'u, gości i partnerskich festiwali będzie pojawiać się sukcesywnie na naszej stronie internetowej.

A tymczasem, zapraszamy do zabookowania (nomen omen) miejsca, poprzez zakup karnetu Early Bird (a więc w obniżonej cenie!)

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<