Pożegnanie lata z Puciem

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 sierpnia 2022, 10:00
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z jedną z najpopularniejszych polskich autorek Martą Galewską-Kustrą. Pretekstem do spotkania jest ukraińskie wydanie książek o PUCIU. Porozmawiamy z autorką o fenomenie małego chłopca imieniem Pucio. Wypytamy jak można wspierać rozwój mowy, oraz na co warto zwracać uwagę przy dwujęzyczności dziecka. Spróbujemy dowiedzieć się kiedy Pucio z Misią pójdą do szkoły, i czy będziemy mogli o tym przeczytać w kolejnych książkach.
Przyjdźcie do nas 27 sierpnia o 10.00!
Koniecznie sprawdźcie jakich książeczek Wam brakuje, gdyż tego dnia będziecie mogli uzupełnić Wasze Pućkowe biblioteczki o brakujące części w specjalnych cenach:)
Wstęp wolny. Brak zapisów.
Spotkanie polsko-ukraińskie, prowadzenie Mila Radchenko.
Bardzo dziękujemy wydawnictwu Nasza Księgarnia oraz Chas Mastriv za pomoc w organizacji wydarzenia!
Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka o Puciu i jego rodzinie.
 

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<