Spotkanie z „mamą Pucia” Martą Galewską-Kustrą

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 sierpnia 2022, 10:00

Cafe NOWA Księgarnia wraz z wydawnictwem Nasza Księgarnia zaprasza na spotkanie z Martą Galewską-Kustrą, autorką serii bestsellerowej serii książek o Puciu – sympatycznym maluchu, ulubionym towarzyszu zabaw najmłodszych!

Marta Galewska-Kustra to logopetda, pedagog dziecięca i pedagog twórczości. Serię o Puciu stworzyła po to, w naturalny sposób wspomagać rozwój mowy u dzieci na różnych etapach rozwoju.Tematyka przystępnych w formie książek obejmuje między innymi: wyrazy dźwiękonaśladowcze i pierwsze słowa, podstawowe rzeczowniki i czasowniki oraz łączenie wyrazów, zabawy z artykulacją (czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek), budowanie zdań oraz ćwiczenia umiejętności opowiadania.

Gry i puzzle, choć na pozór bazujące na prostych zadaniach, wymagają skupienia uwagi na ilustracji, rozwijają spostrzegawczość i mowę, ale przede wszystkim pobudzają do myślenia. Szczegółowe informacje na temat rozwijanych umiejętności znajdziecie w opisach poszczególnych tytułów.

Współautorką serii jest Joanna Kłos, której przepiękne ilustracje sprawiają, że od serii o Puciu trudno się oderwać!

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<