Scena Nocy Letniej na Bulwar[t]cie Sztuki 2022

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Jak co roku sercem artystycznym Bulwar[t]u Sztuki jest Scena Nocy Letniej, czyli cykl wakacyjnych pokazów teatralnych.

„Gdy inne teatry mają wolne, my nie próżnujemy. Tego lata będziemy się spotykać na małej i dużej scenie Teatru Łaźnia Nowa, a w programie zaprezentujemy najciekawsze łaźniowe przedstawienia ostatnich miesięcy” – mówią organizatorzy.

Zobaczymy „Własny pokój” – intymny i jakże aktualny spektakl o Virgini Woolf w reżyserii Zofii Gustowskiej; „Śnieg” – głośny, nagradzany spektakl Bartosza Szydłowskiego, który tyle samo mówi o Turcji (gdzie odbywa się przedstawienie oparte na książce Orhana Pamuka), co o sytuacji w Polsce; „Tajemniczy ogród” – wyrastający z fascynacji tytułowym miejscem spektakl w reżyserii Tomasza Fryzła i dramaturgii Miry Mańki; „Kreszany” – baśń-rytuał zbudowaną z wierzeń słowiańskich w reżyserii Oleny Apczel. Nie może jednak zabraknąć tego, co widzowie Bulwar[t]u lubią najbardziej: zabawy, śmiechu, pozytywnej energii. Jak co roku zapraszamy Was na pełen spontaniczności i artystycznych żartów wieczór z Impro Krk, a także na nową stand-up comedy Rafała Rutkowskiego „Śmiejmy się Bracia i Siostry”. Jesteśmy przekonani, że tytuł tego spotkania jest proroczy – i śmiechu z pewnością nie zabraknie w ogrodzie Teatru Łaźnia Nowa.

Program:

  • Impro KRK, 2.07, 27.08
  • Śmiejmy się Bracia i Siostry, stand-up comedy Rafała Rutkowskiego, 23.07
  • Własny pokój, reż. Zofia Gustowska, 5, 6.08
  • Śnieg, reż. Bartosz Szydłowski, 12, 13.08
  • Tajemniczy ogród, reż. Tomasz Fryzeł, 19, 20.08
  • Kreszany, reż. Olena Apczel, 26.08

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<