Szóste urodziny Bazy

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kochani Bazowicze!

Mamy niezmierną przyjemność zaprosić Was do wspólnego świętowania szóstych urodzin Bazy. Przez ten czas przeżyliśmy razem wiele wzlotów, upadków, przygód, melanży, rozmów, koncertów oraz innych wydarzeń muzycznych i nie tylko. Przez Bazy przewinął się pełen wachlarz ludzi i osobowości, a z tych spotkań powstało mnóstwo wspaniałych przyjaźni, znajomości, zespołów, płyt, projektów i bóg wie czego jeszcze. Dlatego mamy dla Was sześć dni wydarzeń, zdarzeń i przygód na sześciolecie Bazy!

NO TO ZACZYNAMY!

[22/06] Pierwszego dnia czekają nas przygody w obu Bazach. W pierwszej, górnej, starej, czyli tej na Floriańskiej odbędzie się slam poetycki - Open Mic.
https://www.facebook.com/events/570697501152452/

Natomiast w tej drugiej, dolnej, nowej Bazie czekać nas będzie etno jam session.

--

[23/06] Drugiego dnia świętowania urodzin Bazy mamy przyjemność zaprosić Was na koncert zespołu, który mieliśmy przyjemność słyszeć już w Bazie - Duszan B. Tym razem chłopaków gościnnie na instrumentach dętych wesprze Marek Nowak prosto ze Śremu, prosto z SzpinmusiK.

https://www.facebook.com/events/322916126677766/

--

[24/06] Piątek, Piątek, koniec świata i początek, dlatego na piątek z okazji urodzin serwujemy dla państwa reggae i wszystko inne co jamajskie i basowe. Z głębszych nizin niż nasza piwnica wykopaliśmy Jah Vestę Soundsystem, która oprócz tego, że nikt jej nie widział sto lat zaprasza Was na swoje siódme urodziny oraz premierę płyty, której przez wieki nie mogli wydać. Gościnnie na mikrofonie Jah Vestę wesprze Kosa, który przyjedzie do nas ze Śląska, z macierzystego składu PozytON Sound. After po tym chwytającym za serca secie zapewni nam dobrze znany Mess, który zafunduje muzyczno-bassowy messalians.

https://www.facebook.com/events/1057771041838467/

--

[25/06] Punk + Rock = Dobra zabawa

Na Bazowej scenie przy okazji urodzin Bazy zagrają kochane i lubiane w Krakowie Szklane Oczy w towarzystwie kolegów z Czech - Šamanovo Zboží oraz dwóch ekip z grodu Kraka: Angry Sad Boys oraz Jabolowych Tulipanów.

Na koniec sobotniego szaleństwa przewidzieliśmy dla Was tańce z ekipą Szybkich i Śmiesznych na deckach.
https://www.facebook.com/events/695462438196061/

--

[26/06] W urodzinową niedzielę Bazę odwiedzi nie ktokolwiek inny niż Morświn. Jednak trio Owczarek, Tekiel i Świetlicki nie będzie jedyną muzyczną atrakcją tego dnia. Albowiem odwiedzi nas również grupa utalentowanych i przystojnych chłopców z Poznania, którzy wiedzą jak i po co grać, a będą to Lunatycy Martwej Dyskoteki.
https://www.facebook.com/events/5257685240991326/

--

[27/06] Nikt nie lubi poniedziałków, a w szczególności tych po grubych fiestach i celebracjach. Dlatego w pierwszy poniedziałek po naszych urodzinach mamy dla Państwa jam session. Nie byle jaki jam, bo o dźwięcznej i wdzięcznej nazwie - Miękkie Lądowanie, na którym zrobimy co w naszej mocy, żeby każdy po urodzinach bazy mógł jak najbardziej miękko wylądować i wrócić do żywych.

Więcej informacji dla Was apropo wydarzeń związanych z urodzinami Bazy mamy do przechwycenia na barze lub w poszczególnych wydarzeniach.

Do zobaczenia na szlaku urodzin, wydarzeń, piwek i banieczek!

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<