Dzień E – Dzień języka hiszpańskiego

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 24 czerwca 2022, 16:00

Instytut Cervantesa w Krakowie zaprasza do uczestnictwa w obchodach Dnia E – Dnia języka hiszpańskiego, święta wszystkich, którzy mówią po hiszpańsku albo się go uczą.

Według raportu Hiszpański: żywy język z 2021 r., opublikowanego przez Instytut Cervantesa, ponad 593 milionów ludzi na świecie mówi po hiszpańsku, a dla blisko 493 milionów ludzi jest on językiem ojczystym, co czyni z niego drugi język świata (zaraz po chińskim mandaryńskim) jeśli chodzi o liczbę rodzimych użytkowników. 

W piątek 24 czerwca zapraszamy na dzień otwarty w Instytucie Cervantesa w Krakowie, w trakcie którego będzie można uczestniczyć w pokazowych lekcjach (dla młodzieży i dorosłych), obejrzeć wystawę Hiszpańskie Miasta na Liście Światowego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO, wziąć udział w „escape roomie” i warsztatach artystycznych związanych z wystawą, zobaczyć spektakl flamenco, a także wziąć udział w quizie i wygrać bezpłatny kurs języka hiszpańskiego!

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<