KraftFest Festiwal Browarów Rzemieślniczych

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa zaprasza na Letni Weekend Retro, czyli KraftFest 2022.

W tym roku KraftFest obejmie dwa dni, a w programie znajdziemy między innymi prezentacje browarów rzemieślniczych oraz klimatyczny koncert. Na scenie plenerowej wystąpi Lazy Swing Band, młody zespół, którego pasją jest muzyka i kultura swingowa. Podczas Festiwalu usłyszymy muzykę lat 30 i 40 rodem z amerykańskich ballroomów.
KraftFest w klimacie retro powstał z uwagi na rosnącą popularność piw rzemieślniczych oraz lokalnych browarów. Organizatorzy zapraszają do Niepołomic producentów różnorodnych piw, którzy zaprezentują odwiedzającym swoje najlepsze kraftowe dzieła. Celem niepołomickiego KraftFestu jest promocja lokalnych produktów i miejscowych producentów a także stworzenie warunków do integracji mieszkańców Gminy i okolic przy znakomitej muzyce i  innych atrakcjach.

W programie między innymi:

Browary rzemieślnicze
Klimatyczny koncert plenerowy Lazy Swing Band
Prelekcje na temat piwa i piwowarstwa
Animacje dla dzieci
Foodtrucki
Perełki motoryzacji z udziałem Krakowskich Klasyków Nocą

W czasie KraftFestu odbędą się prelekcje na temat piwa i piwowarstwa, a także atrakcje dla młodszych uczestników. Na dzieci czekać będą wielkie edukacyjne gry planszowe, w tym te znane ze szkolnych podwórek.
Podczas obu dni KraftFestu odbędzie się zlot perełek motoryzacji, dzięki obecności uczestników Krakowskich Klasyków Nocą! Samochody retro będą zarówno atrakcją dla starszych jak i młodszych. Nie zabraknie też tego co bardzo ważne, czyli dobrego jedzenia! Gościć będziemy foodtrucki z licznymi wspaniałościami.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<