KraftFest Festiwal Browarów Rzemieślniczych

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 6 sierpnia 2022, 12:00 - niedziela, 7 sierpnia 2022

KraftFest to wyjątkowy festiwal browarów, który powstał w związku z rosnącą popularnością piw rzemieślniczych oraz lokalnych browarów. Organizatorzy zapraszają do Niepołomic producentów różnorodnych piw, którzy zaprezentują odwiedzającym swoje najlepsze kraftowe dzieła.

Celem niepołomickiego KraftFestu jest promocja lokalnych produktów i miejscowych producentów a także stworzenie warunków do integracji mieszkańców Gminy i okolic przy znakomitej muzyce i innych atrakcjach.

W tym roku KraftFest obejmie dwa dni, a w programie znajdziemy między innymi: prezentacje browarów rzemieślniczych oraz koncert plenerowy. Wystąpi na nim Lazy Swing Band, młody zespół, którego pasją jest muzyka i kultura swingowa. Podczas Festiwalu będzie można usłyszeć muzykę lat 30 i 40 rodem z amerykańskich ballroomów.

W czasie KraftFestu odbędą się prelekcje na temat piwa i piwowarstwa; a także atrakcje dla młodszych uczestników. Na dzieci czekać będą wielkie edukacyjne gry planszowe, w tym te znane ze szkolnych podwórek.

Na oba dni festiwalu zaplanowano zlot perełek motoryzacji, za sprawą obecności uczestników Krakowskich Klasyków Nocą. Dzięki foodtackom nie zabraknie też dobrego jedzenia.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<