HYDROZAGADKA, czyli niedziela z wystawą Wisła. Re-kreacja w Pałacu Krzysztofory

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Muzeum Krakowa zaprasza do odwiedzenia wystawy Wisła. Re-kreacja w Płacu Krzysztofory – ostatnia niedziela czerwca wypełniona będziepo brzegi wiślanymi opowieściami i ciekawostkami.

  • 12.00 Tropem krokodyla! Rodzinne oprowadzanie po wystawie, dla małych, dużych i wszystkich młodych duchem. Ruszymy specjalną przygotowaną trasą, pełną niespodzianek, zagadek i wiślanych wątków. Będziemy tropić, wypatrywać, przeszukiwać i odkrywać! Naszym przewodnikiem w tej wyprawie będzie krokodyl.
    A dlaczego? Tego i wielu innych ciekawostek z życia Wisły dowiecie się na spotkaniu. Zapraszamy do zaprzyjaźnienia się z naszą Rzeką.

  • 15.00 Z nurtem! Klasyczne, a zarazem najlepsze źródło informacji o wystawie, czyli bezpośrednie spotkanie z kuratorem, który opowie zarówno tym co ciekawego możemy zobaczyć na wystawie, jak też o tym jak ona powstawała.

Wstęp w cenie biletu na wystawę. Konieczność rezerwacji: Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków, tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<