Foto Update. Spotkanie z Yulią Krivich

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 23 czerwca 2022, 18:00

Foto Update to cykl spotkań z profesjonalistami i profesjonalistkami, w ramach których mamy szansę na „update” tego, co dzieje się współcześnie w fotografii. Specjaliści/stki, artyści/stki, fotografowie/ki, autorzy/rki i kreatorzy/rki zdradzają, nad czym aktualnie pracują i jak pracują, ze swoich różnych perspektyw opowiadają o projektach fotograficznych, wystawach, publikacjach.

Gościni: Yulia Krivich – urodzona w Dnieprze w Ukrainie artystka, aktywistka i fotografka. Ukończyła Akademię Architektury w swoim rodzinnym mieście oraz Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. W swojej praktyce artystycznej porusza tematykę migracji, wykorzystuje elementy aktywizmu w połączeniu z osobistą historią. Zainteresowania artystki oscylują wokół tematów post kolonizacji  oraz kwestii związanych z Europą Wschodnią. Yulia mieszka w Warszawie i pracuje na Akademii Sztuki w Szczecinie w Pracowni Fotografii i Działań Postartystycznych. Od początku inwazji Rosji na Ukrainę współtworzy Solidarnościowy Dom Kultury Słonecznik w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

  • Spotkanie odbywa się w MuFo Rakowicka, ul. Rakowicka 22A.
  • Cena: 5 PLN.
  • Zapisy przez system rezerwacji on-line: bilety.mufo.krakow.pl oraz pod numerem telefonu +48 602 638 560 i adresem e-mail: bilety@fotolibro.store.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<