Aferia: W sieci zdarzeń. Improwizowany spektakl science fiction

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 27 maja 2022, 19:00
Świat, w którym nikt nie wie, czy to, co się dzieje, istnieje naprawdę, czy jest tylko wytworem pracy komputerów. Świat, w którym życie ludzkie i sztucznej inteligencji przenika się niepostrzeżenie dla obydwu stron. Świat, z którego nie ma ucieczki... czy aby na pewno? Wejdź z nami w rzeczywistość Matrixa, inspirowaną sugestiami publiczności. Zobacz, przed jakimi wyborami staną bohaterowie improwizowanego spektaklu, który powstanie na Twoich oczach.
A Ty jaką pigułkę wybierzesz? Czerwoną czy niebieską?
 
Teatr Improwizacji Aferia – Impro i Awantury składa się z miłośników posługiwania się słowem, gestem i humorem, a ich ulubiona forma wyrazu to komedia improwizowana. Scenariusz spektaklu konstruowany jest na podstawie rozmów z widownią, która bierze czynny udział w jego przebiegu. Grupa występuje w składzie: Beata Bogdanowicz, Joanna Sosińska, Maciej Celij oraz Tomasz Wilkosz. Improwizacja muzyczna na pianinie – Ewa Reza.

 

Udostępnij

Więcej

  • 719419115773925
  • Bilety: 25 zł, dostępne na stronie https://bilety.krakowskieforum.pl/MSI/mvc/pl oraz w kasie KFK.
Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<