Koncerty w Globus Music Club

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Różności czekają nas w Globusie w bieżącym tygodniu. We wtorek 10.05 na Scenie Młodych pięciu muzyków z grupy The Last Minutes Guys zaprezentuje słynne standardy w młodzieńczej wizji. Wystąpią: Jasiek Piwowarczyk – śpiew, Alex Stefani – piano, Artur Bożek – perkusja, Albert Kowalik – puzon, Filip Śmiech – bass.

Środa 11.05 to debiut w Globusie duetu wokalistki Katarzyny Pracuch z pianistą Jarosławem Olszewskim w programie muzyki popularnej.

Kolejny koncert charytatywny na rzecz Walczącej Ukrainy w czwartek 12.05. Debiutuje trio utalentowanej pianistki ukraińskiej Julii Amirovej.

Na weekend spodziewajmy się silnych wrażeń; w piątek 13.05 - „na powszechne żądania” - ponownie show legendarnego multi-gitarzysty Krzysztofa Ścierańskiego. Sobota 14.05 będzie pod znakiem funk music i usłyszymy popularną grupę Funk de Nite z ekspresyjnym raperem-showmanem Andym Ninvallem.

Niedziela 15.05 to standardy solo piano.

Bilety (Ticketmaster.pl) na 13.05 i 14.05 w cenie 40 zł. Na pozostałe dni wstęp wolny.

Program koncertów (10–15 maja)

10.05 – The Last Minutes Guys Scena Młodych
11.05 – Katarzyna Pracuch & Jarosław Olszewski
12.05 – Julia Amirova
13.05 – Krzysztof Ścierański
14.05 – Funk de Nite feat. Andy Ninvalle
15.05Solo Piano Recital

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<