Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz – 45 lat na scenie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 15 maja 2022, 17:00

Po sukcesie płyty Wszystko może się stać ikona polskiej piosenki Alicja Majewska powraca z kolejnym albumem. Na płycie Żyć się chce artystka w typowy dla siebie sposób łączy  nieustającą pogodę ducha z refleksją dotyczącą spraw istotnych. Apetyt na życie z żalem i łzami. Własne słońce z nocą i mgłą. Wszak cytując fragment pieśni tytułowej: „rzeczy tylko dwie są trwałe – radość i ból istnienia”.

Koncerty promujące najnowszą płytę połączone są ze świętowaniem „Okrągłego Jubileuszu 45 lat na scenie” z Włodzimierzem Korczem. Ten wyjątkowy okres to niezliczona liczba kompozycji napisanych przez Włodzimierza Korcza, a zaśpiewanych przez Alicję Majewską. Podczas koncertów będzie można usłyszeć największe przeboje artystki „Żagiel”, „Być kobietą”, „Żyć się chce” czy „07 zgłoś się”. Usłyszycie też Państwo wiele ciekawych historyjek związanych ze wspólną pracą duetu artystów. Ttowarzyszyć im będzie Warsaw String Quartet.

Wystąpią:
Alicja Majewska
Włodzimierz Korcz
Warsaw String Quartet

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<