Kraków Live Festival 2022

Festiwale muzyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 19 sierpnia 2022 - sobota, 20 sierpnia 2022

Kraków Live Festival powraca! Po wielu miesiącach wyczekiwania na powrót największych festiwali poznaliśmy artystów tegorocznej edycji. Halsey headlinerką festiwalowej soboty! Jedna z najbardziej wyczekiwanych artystek wystąpi po raz pierwszy w Polsce! Drugim headlinerem tegorocznej edycji jest amerykański raper Future. Do line-upu dołączyli również Lewis Capaldi – muzyczny fenomen z Wielkiej Brytanii, Parcels - rosnący w siłę reprezentanci alternatywnego popu z Australii, Mimi Webb – wschodząca brytyjska gwiazda, oraz Jan-rapowanie i Taco Hemingway – reprezentanci rodzimego hip-hopu na tegorocznym KLF.

Na ostatniej prostej do line-upu dołącza Ava Max – międzynarodowy popowy talent! Natomiast polski skład zasilają: White 2115 – mistrz wakacyjnych szlagierów, Young Leosia – królowa imprez i afterów, Julia Wieniawa – z bardzo dobrze przyjętym tegorocznym debiutem, OKI – z koncertem promującym najnowszy album „Produkt 47” oraz Kinny Zimmer - jedno z najświeższych objawień rodzimego hip-hopu.

Do zobaczenia w dniach 19-20 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Kraków Live Festival jest solidarny z Ukrainą i będzie miejscem zaangażowanym w działania wspierające Ukrainki i Ukraińców w związku z barbarzyńską inwazją Rosji na ich kraj. Podczas festiwalu będzie miała miejsce specjalna akcja „Wspierajmy Ukrainę na koncertach”, o szczegółach której poinformujemy niebawem.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<