Rynek Komiksowy: Kim jest Pan Żarówka? Spotkanie autorskie z Wojciechem Wawszczykiem

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 24 maja 2022, 18:00
UWAGA! Zmiana daty! Spotkanie z Wojciechem Wawszczykiem odbędzie się 24 maja 2022.
 
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Wojciechem Wawszczykiem, reżyserem filmów animowanych, a także autorem komiksu Pan Żarówka (premiera w języku angielskim), który w kwietniu 2022 roku ukazał się w USA nakładem wydawnictwa Fantagraphics pod tytułem Mr. Lightbulb. Połączymy się także z tłumaczką komiksu Antonią Lloyd-Johnes.
 
Przed spotkaniem i w trakcie będzie możliwość zakupu premierowego komiksu w cenie promocyjnej, w księgarni Pałacu Potockich prowadzonej przez MOCAK-bookstore-BUNKIER.
 
Organizatorem wydarzeń z cyklu Rynek Komiksowy jest KBF – instytucja kultury Miasta Krakowa, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO i współgospodarz Pałacu Potockich przy Rynku Głównym 20. Spotkania o komiksach i powieściach graficznych odbywają się co miesiąc w Pałacu Potockich. Partnerem wydarzenia jest Krakowskie Stowarzyszenie Komiksowe.

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<