Variete's Great Revue

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Tym razem scena Krakowskiego Teatru VARIETE zamieni się w ekskluzywny hotel, gdzie roztańczony Room Service, pod czujnym okiem czarującego Concierge’a, pieczołowicie przygotowuje się na przyjęcie wielkiej gwiazdy. Wizyta Divy jest związana z koncertowym show, na który bilety wyprzedały się błyskawicznie. W jaki sposób jej obecność zaburzy dotychczasowy rytm życia hotelu i co czeka za zamkniętymi drzwiami pokoi? Romans, miłość, a może skandal?

Najnowszy spektakl Teatru VARIETE to osadzona we współczesności wybuchowa mieszanka tańca, akrobacji, muzyki na żywo, romansu i sławy. Pomysłodawcami i współautorami scenariusza są Krzysztof Tyszko - tancerz musicalowy i choreograf, związany z wieloma teatrami muzycznymi w Polsce, a także produkcjami telewizyjnymi takimi jak seriale „Osiecka” i „Wojenne dziewczyny” oraz Ewelina Adamska-Porczyk - tancerka, aktorka, choreografka, która ma na swoim koncie ponad 70 realizacji scenicznych, głównie na scenie Teatru Capitol we Wrocławiu. W tym tandemie powstały już takie tytuły jak „Chicago” oraz „Pretty Woman – The Musical”, będące w repertuarze Krakowskiego Teatru VARIETE. Do współpracy nad najnowszą premierą, zaprosili tym razem trójkę utytułowanych choreografów - Barbarę Olech, Tinę Papazyan i Adama Betę, dziewiętnaścioro tancerek i tancerzy, a także parę akrobatów - Jacka Marksa oraz Martynę Pytel.

Artyści zaprezentują się w kostiumach projektu Anny Chadaj, inspirowanych m.in. awangardowymi wybiegami mody. Bogaty dorobek tej scenografki i kostiumografki obejmuje współpracę przy realizacji wielu spektakli dramatycznych, muzycznych, operowych i lalkowych. Scenografię zaprojektuje Mariusz Napierała, autor kilkudziesięciu realizacji, spośród których znamienita część to przedstawienia muzyczne, balety oraz musicale. Muzykę i aranżacje przygotuje Mariusz Obijalski - pianista, kompozytor, producent i aranżer, który miał okazję pracować przy wielu ambitnych projektach muzycznych, u boku znakomitych artystów, takich jak Zbigniew Wodecki, Monika Borzym czy Fisz Emade Tworzywo. Dodatkowych wrażeń dostarczy widzom orkiestra grająca na żywo pod kierownictwem muzycznym Ignacego Matuszewskiego - pianisty, kompozytora, aranżera i producenta, który współpracował z Krakowskim Teatrem VARIETE przy spektaklach „Pretty Woman – The Musical oraz „Bez seksu proszę”. Za opracowanie światła odpowie Tadeusz Trylski - światłograf w teatrze i architekturze, który posiada w swoim dorobku współpracę ze scenami na londyńskim West Endzie, nowojorskim Broadwayu oraz wieloma teatrami muzycznymi w Polsce.

Czas trwania spektaklu: 1 godz. 15 min

Spektakl przeznaczony dla widzów od 16 roku życia.

Twórcy:

 • Pomysł i scenariusz: Ewelina Adamska-Porczyk, Krzysztof Tyszko
 • Choreografia : Ewelina Adamska-Porczyk
 • Choreografia : Adam Beta
 • Choreografia : Barbara Olech
 • Choreografia: Tina Papazyan
 • Choreografia: Krzysztof Tyszko
 • Muzyka: Mariusz Obijalski
 • Scenografia: Mariusz Napierała
 • Kostiumy: Anna Chadaj
 • Asystentka kostiumografa: Aleksandra Ślązak
 • Światło: Tadeusz Trylski
 • Kierownictwo muzyczne: Ignacy Matuszewski

Udostępnij

Więcej

 • 105/95 zł
Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<