Kino Wysokich Lotów

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Filmy wojenne, biograficzne, akcji, komedie, a nawet anime – kilkadziesiąt tytułów czeka na swoich widzów! Filmowy cykl Kino Wysokich Lotów startuje w najbliższy piątek w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Wszystko za sprawą nowej stałej atrakcji muzealnej, a mianowicie regularnych pokazów filmów rozrywkowych z lotnictwem i samolotami w tle. Każdego miesiąca, wspólnie z widzami, wybierany będzie jeden tytuł, który wejdzie na ekran muzealnego kina.

Premiera nowego tytułu planowo odbywać się będzie w każdy drugi piątek miesiąca o godz. 19.00 i poprzedzona będzie omówieniem eksperckim zarówno od strony lotniczej, jak i od strony artystyczno-filmowej. Będzie to też okazja do zwiedzenia części Muzeum „po godzinach” w specjalnej ulgowej cenie dla wszystkich.

Kto nie zdąży na piątkowy pokaz specjalny, ten będzie mógł zobaczyć powtórki filmu w każdy weekend ( sobota – godz. 12.00 i niedziela- godz. 15.00) w ramach standardowego wejścia do Muzeum.

„Przegląd prezentowanych gatunków będzie naprawdę szeroki, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Tytuł miesiąca owiany będzie tajemnicą, ale jeżeli ktoś zamiast niespodzianki woli brać czynny udział w tworzeniu programu to zapraszamy do utworzonej w tym celu grupy tematycznej na Facebooku. Czekają tam też dyskusje, konkursy, można wygrać zaproszenia na seanse i wiele innych atrakcji” zachęca Ligia Jaszczewska - kierowniczka Działu Wystaw i Edukacji Muzeum Lotnictwa Polskiego i zarazem pomysłodawczyni całej akcji.

Ogólne informacje znajdują się na www.muzeumlotnictwa.pl oraz www.facebook.com/MuzeumLotnictwa - tam znajduje się też bezpośredni link do grupy i aktualnego programu filmowego.

Zapraszamy i życzymy “odlotowych” wrażeń.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<