Tydzień Małżeństwa w Krakowie

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 7 lutego 2022 - poniedziałek, 14 lutego 2022

Tydzień Małżeństwa zagości po raz trzeci w Krakowie!

Tydzień Małżeństwa w Krakowie to projekt społeczny organizowany przez Fundację Przestrzeń Dobra, który przypomina, że o małżeństwo warto dbać oraz inwestować
w nie czas. Wydarzenie, które odbędzie się między 7 a 14 lutego, jest przeznaczone zarówno do osób będących w małżeństwie kilka miesięcy, jak i kilka czy kilkadziesiąt lat.

Podczas małżeńskiego tygodnia skorzystamy z szeregu propozycji ukierunkowanych na rozwój związku i relacji. W tym roku organizatorzy zapraszają na randki małżeńskie, wykłady, spotkania oraz liczne wydarzenia kulturalne i rekreacyjne, jak warsztaty fotograficzne, spacer po mieście z przewodnikiem, kurs tańca czy warsztaty masażu. Dodatkowym wydarzeniem będzie organizowana przez Fundację Przestrzeń Dobra ogólnopolska konferencja online dla małżonków.

Organizatorzy pragną, by Tydzień Małżeństwa był szczególnym czasem dla dwojga – najbliższych sobie osób. Dobrze spędzony wspólnie czas i uważność na siebie buduje w małżeństwie miłość, a w miłości jest moc – życiodajna siła dla całej rodziny.

Tydzień Małżeństwa to inicjatywa międzynarodowa odbywająca się od ponad 20 lat w tym samym czasie w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W Krakowie spotkamy się już po raz trzeci! W czasie dwóch pierwszych krakowskich edycji odbyły się łącznie 22 wydarzenia dla małżeństw, w których wzięło udział ponad 1480 uczestników. Co ważne – od początku jest to inicjatywa społeczna aktywizująca różne grupy mieszkańców, a trzecia edycja wydarzenia otrzymała partnerstwo Miasta Krakowa.

Aktualne informacje o programie wydarzeń oraz zapisy (od 31.01) na stronie internetowej: tydzienmalzenstwakrakow.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<