Najgorszy człowiek na świecie – pokaz przedpremierowy w Kinie KIKA

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 22 stycznia 2022, 20:30

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz norweskiego kandydata do Oscara w reżyserii Joachima Triera „Najgorszy człowiek na świecie” – zabawnej, czarującej, pełnej energii, słodko-gorzkiej opowieści o poszukiwaniu miłości i swojej ścieżki w życiu.

Film od premiery niezmiennie zachwyca krytyków, uzyskując 100% (!) pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes, a Renate Reisnve za swoją świetną rolę otrzymała Złotą Palmę w Cannes.

O filmie:

NAJGORSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE | Verdens verste menneske
reż. Joachim Trier, Norwegia 2021, 128'
Julie wkrótce kończy trzydzieści lat i jest pełna życiowej energii, ale ma też pełno życiowych rozterek. Jest szczęśliwa z Akselem, utalentowanym i odnoszącym sukcesy zawodowe rysownikiem, ale ich spojrzenie na wspólną przyszłość nieco się różni. Kiedy na przypadkowej imprezie Julie poznaje Eivinda i spędza z nim całą noc, zaczyna zastanawiać się, czy ten młodszy od niej, pewny siebie i odrobinę szalony chłopak nie jest właśnie tym, czego potrzebuje w życiu.

Udostępnij

Więcej

  • Bilety: 24 zł, 18 zł (student), 15 zł ( senior)
Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<