Gramy dla WOŚP w Kinie KIKA

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 30 stycznia 2022, 11:30

Kino KIKA i dystrybutor Best Film  zapraszają na specjalny pokaz filmu JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI, który odbędzie się w dniu 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pokaz odbędzie się w sali BIBA.

O filmie:

JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI
reż. Anders Thomas Jensen, Dania 2020
Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu... kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.

Udostępnij

Więcej

  • Wstęp za dowolną opłatą wrzuconą do puszki WOŚP, która w całości zostanie przekazana na cel 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czyli zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<