Balkony i Romanse

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Balkony i Romanse to wieczór pełen rozrywki w wykonaniu artystów Teatru Loch Camelot – żartobliwa, lekka opowieść o tajemniczej, dziwacznej i zwariowanej rodzinie krakowskiej w formie galerii portretów. Artyści wykonują piosenki z repertuaru Teatru Loch Camelot, a także pozycje klasyki polskiej, np. z Kabaretu Starszych Panów. Spektakl, grany na podwórzu teatru w magicznej scenerii zabytkowych krakowskich balkonów, wzbogacony jest efektami świetlnymi i wideo (wyświetlanymi na ścianie kamienicy). Spektakl jest kontynuacją cieszących się wielkim uznaniem widzów Opowieści niedorzecznych granych przez Teatr w poprzednich sezonach.

Spektakl grany jest na Nowej Scenie, która znajduje się na 2. piętrze budynku Teatru, nad Cafe Camelot. Wejście przez bramę od strony ul.Św. Tomasza, kasa biletowa znajduje się w foyer Teatru.

Widzowie podczas spektaklu zgodnie z zaleceniami obowiązani są mieć założone maseczki. Liczba miejsc na widowni jest ściśle ograniczona. W razie zmiany sytuacji pandemicznej może być odwołany, organizatorzy proszą wówczas o kontakt z teatrem: 602 763 680 lub 692 014 297.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<