Polska Noc Kabaretowa 2022

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 12 listopada 2022, 16:00

Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022, wyjątkowa edycja największej kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie było, i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę. Tym razem na tapetę artyści wezmą... Twoje miasto! Sprawdzą, co u Was słychać, skomentują aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędz rządzących, ale i zwykłych mieszkańców.
Wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju z interaktywnym udziałem Roberta Górskiego, Kabaret K2, Kabaret Młodych Panów, Szymon Łątkowski oraz niezastąpione Dziennikarki Zaangażowane. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2022 zajmie się Bartosz Klauzinski z Kabaretu K2.

Zobacz swoje miasto oczami kabaretów. Premierowe skecze w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu: Polska Noc Kabaretowa 2022 - uratuje Twoje miasto ;)

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<