(po)wolna sobota

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

 • sobota, 15 stycznia 2022, 09:00

(po)wolne soboty w Pałacu Potockich to enklawa absolutnego relaksu w centrum miasta z widokiem na najpiękniejszy rynek w Europie! 

Każde spotkanie z cyklu (po)wolna sobota w Pałacu Potockich koncentruje się wokół pojęć dobrostanu, relaksu, uważności i dobrego życia. Przedstawiamy idee osiebiedbania – selfcare i siebiekochania – selflove. Kuratorką cyklu jest Aga Kozak, nauczycielka dobrego życia, która w pięknych przestrzeniach przy Rynku Głównym 20 pokazuje ciekawe sposoby na to, jak być dla siebie dobrym, czułym i jak przyjemnie spędzać wolny czas.

W sobotę 15 stycznia 2022:

 • zaczniemy o godz. 9.00 (po)wolną pobudką. Poranną jogę w Pałacu poprowadzi Monika Broz (Joga Centrum). Chcesz się leniwie przeciągnąć z dobrą intencją? To czas dla Ciebie!
 • o godz. 11.00 czas na (po)ranną kawę: Kati Płachecka i Karolina Milczanowska (Jedling Consulting) w rozmowie z Agą Kozak o krakowskich smakach;
 • o godz. 14.00 zaczniemy (po)wolne popołudnie, którym zarządzą PIEKARZE: Patryk ze Zmączonych, Marta z Pochlebstwa, Justyn z Miejskiej oraz Ola ze Świeżo Upieczonej;
 • o godz. 17.00 czas na (po)wolną rozmowę – zapowiadane już w grudniu spotkanie z Michałem Niewęgłowskim, nauczycielem medytacji i oddechu z 20-letnim doświadczeniem, współtwórca pierwszej polskiej aplikacji medytacyjnej Intu, autorem książki "Polubić poniedziałki" (Wydawnictwo Zwierciadło);
 • o godz. 19.00 (po)relaks – wieczorna sesja domykająca dzień, którą również poprowadzi Michał Niewęgłowski. Chcesz po intensywnym dniu, tygodniu, życiu uspokoić tętno i porozkoszować się byciem? To ten czas.
 1. Na poranne i wieczorne zajęcia w miarę możliwości zabierz ze sobą własną matę do ćwiczeń (ale w razie czego spokojnie, będą też dostępne na miejscu).
 2. Polecamy wygodny strój, w którym możesz uczestniczyć w każdym z elementów programu tego dnia. Warto zabrać też coś cieplejszego do okrycia się podczas medytacji.
 3. Przed spotkaniem prosimy o pobranie bezpłatnych wejściówek – osobno na każdy z bloków danego dnia – które dostępne będą od poniedziałku, 10 stycznia 2022 od godz. 12.00.

Liczba miejsc na konkretne części programu jest ograniczona więc lepiej nie zwlekać! Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (zwłaszcza na poranną sesję jogi i wieczorny relaks) jedna osoba może pobrać jedną wejściówkę.

Udostępnij

Więcej

 • Organizator: KBF – operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, współgospodarz Pałacu Potockich
 • wstęp wolny za wejściówkami; dostępne na https://kbfbilety.krakow.pl
Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow