Viva Opera...! Porozmawiajmy o teatrze

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 30 listopada 2021, 18:30

Rozmowy w niewymuszonej, przyjacielskiej atmosferze, świętowanie jubileuszy pracy artystycznej, wspólne celebrowanie piękna muzyki i podziękowanie wszystkim, dla których Opera Krakowska jest miejscem bliskim sercu – wszystko to składa się na spotkania z cyklu Viva Opera...!, które już na stałe weszły do repertuaru scny przy ulicy Lubicz. Na operowej Antresoli przy lampce wina spotykają się ci, których łączy zamiłowanie do opery – zarówno widzowie, jak i dziennikarze oraz krytycy, zawodowo związani ze światem muzycznym, a także my artyści, cieszący się na co dzień pracą na scenie i wokół niej.

Życie teatru pełne jest wyjątkowych osobowości. To ludzie, którzy całe swoje zawodowe zaangażowanie i życie prywatne poświęcili nie tylko pasji tworzenia, ale również radości przebywania z innymi. Bohaterami dotychczasowych spotkań byli m.in. wybitni soliści krakowskiej sceny: Jadwiga Romańska, Krystyna Tyburowska, Andrzej Biegun, Franciszek Makuch i Jan Wilga, wieloletnia korepetytorka i przyjaciel artystów Irena Celińska-Głodek czy pracownicy techniczni teatru.

Spotkanie uświetnią swymi występami soliści Opery:

Monika Korybalska
Iwona Socha
Bożena Zawiślak-Dolny
Wiktoria Węgrzyn-Lichosyt
Andrzej Biegun
Jarosław Bielecki
Jan Migała

Zespół Kameralny Opery Krakowskiej
dyrygent: Paweł Wójtowicz

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow