Godziny Rodziny - Książkoluby

Dziecięce warsztaty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 28 listopada 2021, 11:00

SCKM zaprasza na spotkanie autorskie z cyklu „Książkoluby”. Tym razem spotkanie autorskie i warsztaty z Łucją Malec-Kornajew i Pauliną Jurkowską-Pudełko autorkami Smoczego Przewodnika po Krakowie dla dzieci.

Spotkanie autorskie wokół książki „Kraków. Smoczy przewodnik dla dzieci” połączone z twórczymi warsztatami dla rodzin. Będą zagadki, działania plastyczne i kreatywne myślenie.
Prowadzenie: Łucja Malec-Kornajew i Paulina Jurkowska-Pudełko

„Książkoluby” to cykl spotkań z ciekawymi autorami książek dla dzieci i dorosłych, podczas których twórczość literacka autorów będzie punktem wyjścia do rozmowy na temat czytelnictwa, wzajemnego poszukiwania odpowiedzi na pytanie: dlaczego warto czytać i co czytać? Cykl „Książkoluby” wpisuje się w Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce. A ponieważ przykład idzie z góry, a jabłko pada niedaleko od jabłoni, wiemy, że dobre zwyczaje najlepiej zaszczepia się od najmłodszych lat – w rodzinie. Dlatego to takie ważne Godziny Rodziny!

Czas trwania: 60 minut

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow