Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich – Manggha

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 14 listopada 2021

W niedzielę 14 listopada 2021 r. w ramach Dnia Otwartego Muzeów Krakowskich organizowanego przez Urząd Miasta Krakowa wszystkim gościom oferujemy bilety wstępu na wystawy w cenie 10 zł. W ramach biletu zachęcamy również do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych wydarzeniach. Na wydarzenia obowiązują wcześniejsze zapisy na adres edukacja@manggha.pl – w tytule wiadomości należy wpisać nazwę wybranego spotkania wraz z preferowaną godziną, a w treści podać: imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek zgłaszanego Uczestnika.

Oprowadzanie wokół obiektu – Yayoi Kusama
Godziny: 11.00–12.00 (grupa dorosłych) oraz 13.00–14.00 (grupa otwarta rodzinna)

Warsztaty origami
Godziny: 11.00–12.00 (rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat), 12.30–13.30 (młodzież od 13 roku życia i osoby dorosłe), 14.00–15.00 (młodzież od 13 roku życia i osoby dorosłe)

Oprowadzanie po wystawie „PEWNE granice. Zbigniew Łagocki: fotografie”
Godzina: 12.00

***
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

Uwaga: Uczestnik wydarzenia/opiekun prawny jest zobowiązany do złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu na zajęcia, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest/jego podopieczny nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. W przypadku wystąpienia u uczestnika objawów zakażenia COVID-19 do 14 dni od daty wydarzenia uczestnik/opiekun prawny zobowiązuje się niezwłocznie poinformować o tym właściwe służby sanitarne i epidemiologiczne, a także Muzeum Manggha na adres mailowy muzeum@manggha.pl. Wzór oświadczenia uczestnika oraz wzór oświadczenia opiekuna uczestnika dostępne do wglądu w linkach poniżej. Wydruki oświadczenia będzie można uzyskać również w dniu wydarzenia od pracownika recepcji muzealnej.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow