Ochota na herbatkę, czyli chwila o przyjaźni w Pałacu Potockich (4–5 lat)

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 28 listopada 2021, 11:30

Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, zaprasza do Pałacu Potockich na Literackie Chwile dla dzieci!

Kiedy mamy przy boku przyjaciela, nic już nie wydaje się straszne. Strach mruży wielkie oczy, a ciemny las nie jest już taki groźny. Przyjaciele, nawet gdy są zupełnie różni, potrafią trzymać się za ręce i pokonywać najtrudniejsze przeszkody, szukać zaginionego latawca, pić ulubioną herbatkę albo spacerować bez celu po lesie. Z przyjacielem można fajnie się bawić, nudzić i grać na gitarze. Można z nim zjeżdżać z górki na sankach i wspinać się na nią na rękach! Po świecie przyjaźni oprowadzą nas Miś i Pająk, których przygody pokażą nam, że najbardziej zbliżają nas do siebie różnice, a nie podobieństwa.

W czasie warsztatów poznamy książkę MIŚ w lesie (Wydawnictwo Lokator).

Warsztaty poprowadzą Beata Kwiecińska i Maciej Dąbrowski – twórcy INSPIRO, organizatorzy setek warsztatów dla dzieci, nagradzani animatorzy kultury, którzy uwielbiają pracę z dziećmi, dla których zmieniają świat. Są praktycznie nieteoretyczni. Fascynuje ich siła oddolnych inicjatyw, energia lokalnych społeczności i fakt, że wszystko jest możliwe.

***
Pałac Potockich, Rynek Główny 20, 1 piętro, wejście przez Księgarnię MOCAK-bookstore-BUNKIER

Wiek uczestników: 4-5 lat

Zapisy: https://bit.ly/3z7cXNi 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow